Terapie reiki

Co je to terapie reiki ? 

Reiki je všudy přítomná lečivá energie, která nám pomáhá k hlubšímu poznání sebe sama, k navození harmonie a rovnováhy. Pozitivně působí na fyzickou, mentalní i energetickou úroveň bytí.

Jedná se o neinvazivní metodu, kdy jemnohmotná energie prochází přes ruce terapeuta a proudí v koncentrované formě k lečenému. Tím může být člověk, zvíře, rostlina nebo také prostor.

Při terapii je působení energie Reiky obvykle vnímáno jako přijemné teplo nebo jemné mravenčení. Dochází k revitalizaci buňěk, postupnému odstraňování emočních bloků, detoxikaci těla a uvolnění svalů. Vaše vnímání se během terapie zjemní. Reiki čistí čakrový sytém, uvolňuje emoce, odlehčuje mysli, zmírňuje stres a depresi. 

Tato energie ve Vás započne samolečebné procesy přesně tam, kde je to v danou chvíli nejvíce potřeba.

Energie Reiki jde do hlubších úrovní osoby a odkrývá původce našich potíží. Pravidelné používání energie Reiki pomáhá rozpouštět zablokované energie, očišťuje mysl i emoce od energetických bloků a snaží se vytvořit stav rovnováhy. Posiluje v nás i schopnost převzít odpovědnost za svůj život, a pomáhá nám učinit nutné změny v našich postojích i v našem životním stylu, jež jsou potřebné ke šťastnějšímu, plnohodnotnějšímu a zdravějšímu způsobu života.