Terapie reiki


Přivítejte energii Reiki.

Vaši cestu k harmonii a zábavnému životu!

Zapomeňte na nudné terapie - s Reiki vstoupíte do světa jemné energie, která bude vaším průvodcem k hlubšímu poznání sebe samých a úžasné životní rovnováze.

Zapomeňte na stres a vítejte v říši relaxace!

Co to v praxi znamená?

Zkrátka to, že se budete cítit lépe než kdy předtím! Reiki je ta kamarádka, která vás pořádně nakopne na fyzické, mentální i energetické úrovni. Zní to skvěle, že ano?

Podívejte se na to takhle: naše terapie je jako příjemný osvěžující vítr, který vámi projde skrze ruce našeho terapeuta. To je pravé Reiki!

Během terapie se budete cítit, jako byste byli na obláčku. Energie Reiki vás hladí jako pohádkové sluneční paprsky, zahřívá vaše buňky a vyhání z vás emocionální nánosy. Svaly budou tancovat radostí. 

A co teprve vaše vnímání? Stane se krásně jemným, jako pohlazení motýlího křídla.

Reiki nejen uklízí naši energetickou komnatu, ale i mysl, emoce a stres.


A co ten samoléčebný proces, který Reiki rozproudí?

Je to jako když dáte vaší energii malý kouzelný zázrak. Šeptáme vám do ouška, že pravidelná dávka Reiki vám udělá dobře vždy tam, kde to nejvíce potřebujete.

Naše Reiki je taková detektivka! Prozkoumá hlubiny vašeho já a odhalí původce těch méně radostných chvilek. S Reiki už nebudete cítit zablokovaní - tato energie je váš osobní hrdina, který rozvolní energetické uzly, zahájí taneček mysli a emocí,a nastaví naše vnitřní kyvadlo směrem k harmonii.

Tak co říkáte? Reiki vás vyzve na taneček se životem, nabídne vám vlastní nápady na změny a postará se, aby váš život byl šťastnější, zábavnější a zdravější.

"Zanechte starosti doma a vstupte do světa Reiki - rezervujte si svou dávku radosti právě teď!"