Healy terapie

Healy terapie = frekvenční kvantové léčení, obnovení bioenergetické rovnováhy a harmonizace.

Zdravotnický produkt třídy IIA s certifikací Healy ™ a TimeWaver® Healy pomocí mikroproudů, nebo frekvencí ulevuje od lokálních, akutních nebo chronických bolestí, podporuje duševní i fyzickou pohodu a hlavně dostává naše jemnohmotné energii do rovnováhy.
Přístroj Healy kvantovým senzorem skenuje a analyzuje každou buňku v těle, napětí buněčných membrán v a vše v bioenergetickém poli člověka (zvířete). Člověk je totiž plně zdravý pouze v případě, jsou li zdravé všechny jeho buňky a dokáží-li spolu komunikovat. Pomocí resonanční analýzy přesně zjistí, kde je v těle příčina vašich nemocí, v jakém stavu je váš imunitní systém, orgány, meridiány, čakry a zda jste překyseleni, jaké minerály, vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny máte v nerovnováze.

Následně doporučí harmonizující léčivé frekvence a mikro proudy, kterými stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl. Dodávka mikro proudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buněčné membrány a produkci ATP a tím buňky harmonizuje. Buňka srovná napětí na buněčné membráně a otevře brány pro vstup látek prospěšných a výstup látek odpadních. Začne se čistit a za pomocí frekvencí dojde k harmonizaci a ozdravení orgánů.

Healy má v sobě nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, Aljašských elixírů z drahokamů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nerostů a mnoho dalšího...

Umí také přesnou diagnostiku aury včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách.

Healy terapie vždy zahrnuje také konzultaci a doporučení pro běžny život. Pokud Vás zařízení healy okouzlí a budete si ho chtít pořídit domů pro sebe, Vaši rodinu přátele, rádi Vám s nákupem pomůžeme a podělíme se o naše zkušenosti.

Pro maximalní rovnováhu se dá Healy zkombinovat s floatingem, nebo masáži.