Healy terapie

Zázračný přístroj pro harmonii a zdraví


Healy je zcela novou generací zařízení, které vám otevírá dveře k nekonečným možnostem. Jednoduše řečeno, frekvenční metoda může posloužit prakticky při jakémkoliv životním tématu.


Jak to funguje?

Healy využívá frekvenční terapii k podpoře vašeho celkového zdraví a vitality. Jeho princip spočívá v tom, že analyzuje a harmonizuje bioenergetické pole vašeho těla. 


S více než 200 programy je Healy schopen analyzovat bioenergetické pole na dálku a přesně identifikovat energetické překážky, které vás mohou trápit.


Rozklíčuje tajemství vašich (mentálních, emočních, fyzických) obtíží a odhalí, odkud pocházejí.


Funguje tak, že pomocí mikroproudů a frekvencí posílá do vašeho těla specifické signály, které stimulují vaše buňky, orgány a energetické dráhy. Tím se podporuje harmonizace a obnova vašeho fyzického i emocionálního stavu.


Přístroj prověřený vědou

Věda se zakládá na faktech, ověřeném vědeckém výzkumu a množství přesvědčivých studií.

Frekvenční metoda, na níž Healy spočívá, vznikla během desetiletí výzkumu a byla potvrzena mnoha studiemi a desítkami let praxe.Buňka je nejmenší stavební jednotkou v každém orgánu našeho těla, a těch máme přibližně 70 bilionů.

Ačkoliv se buňky specializují na různé úkoly, mají všechny stejný "plán" uložený v DNA.


Healy vznikl ve spolupráci s odborníky a praktiky, kteří do jeho vývoje přinesli cenné náměty a zkušenosti.


Buňka je nejmenší stavební jednotkou v každém orgánu našeho těla, a těch máme přibližně 70 bilionů.

Ačkoliv se buňky specializují na různé úkoly, mají všechny stejný "plán" uložený v DNA.


Healy vznikl ve spolupráci s odborníky a praktiky, kteří do jeho vývoje přinesli cenné náměty a zkušenosti.K čemu se tedy dá použít Healy?