O nás

Honza

Od svého mládí jsem se na realitu, ve které žijeme, i na život samotný díval jinak, než mé okolí. Vnímal jsem ho odlišně a odlišným jsem se také cítil. Nedávalo mi smysl chodit denně do školy, vstávat v pevně stanovenou hodinu a vést rutinní život. Něco ve mně mi říkalo, že vše musí být přeci jinak, než nás učí rodiče, škola nebo systém(Matrix). Toužil jsem po vlastním poznání.

Okolo 17 roku ke mně přišlo období vzdoru a anarchie a s tím spojená nezodpovědnost a nepochopení pro vše, jež narušovalo můj osobní prostor, mé myšlení a přesvědčení.

Několik let jsem žil v chaosu a disharmonii. Prošel jsem teknokulturou, nasbíral různé psychadelické zkušenosti. Ale ani ty mi neposkytly kýžené odpovědi, ale dali směr mé cestě.

Vždy mě přitahovaly šamaské rituály, vzdělával jsem se v této oblasti. Později jsem přidal meditace, zájem o alternativní metody léčení, osobní růst a práci s energií.

V roce 2016 jsem prošel rituálem zasvěcení Reiki a můj život se během pár týdnů začal zcela měnit. Od té doby jsem na cestě poznání, vzdělávání se a duchovního rozvoje, kterému není nikdy konec, protože čas je realativní.

Rád Vám pomohu i na Vaší cestě k harmonickému životu .

Mirek

Od mala jsem se zajímal o technické věci a o to jak věci fungují. Vystudoval jsem elektro průmyslovku, a protože mým velkým snem bylo stát se dopravní pilot, začal jsem v patnácti letech létat v aeroklubu na větroních. Po absolvování ČVUT dopravní fakulty, tomu okolnosti chtěli a můj život a pohled na svět se začal měnit. Místo pilotem dopravního letadla, jsem se raději stal pilotem horkovzdušných balónů.

Další přelom v mém životě odstartoval týdenní pobyt ve tmě. Tenkrát mi došlo, že život je i o něčem jiném, než jak jsem ho do té doby vnímal. Pochopil jsem, že všichni jsme tvůrci své vlastní reality. Cítil jsem potřebu pochopit kdo jsem, co děláme a proč to děláme..

V současnosti se věnuji relaxačním masážím, reflexní terapii a terapii pomocí radiofrekvenčního přístroje YouTecar®. Jsem facilitátorem metody PSYCH-K® a pracuji s zařízením HEALY.