O nás

Honza

Od svého mládí jsem se na realitu, ve které žijeme, i na život samotný díval jinak, než mé okolí. Vnímal jsem ho odlišně a odlišným jsem se také cítil. Nedávalo mi smysl chodit denně do školy, vstávat v pevně stanovenou hodinu a vést rutinní život. Něco ve mně mi říkalo, že vše musí být přeci jinak, než nás učí rodiče, škola nebo systém(Matrix). Toužil jsem po vlastním poznání.

Okolo 17 roku ke mně přišlo období vzdoru a anarchie a s tím spojená nezodpovědnost a nepochopení pro vše, jež narušovalo můj osobní prostor, mé myšlení a přesvědčení.

Několik let jsem žil v chaosu a disharmonii. Prošel jsem teknokulturou, nasbíral různé psychadelické zkušenosti, které mně otevřeli oči a  daly směr mé cestě.

Vždy mě přitahovaly šamaské rituály, vzdělával jsem se v této oblasti. Později jsem přidal meditace, zájem o alternativní metody léčení, osobní růst a práci s energií.

V roce 2016 jsem prošel rituálem zasvěcení Reik a ritualem Ohně a můj život se během pár týdnů začal zcela měnit. Od té doby jsem na cestě poznání, vzdělávání se a duchovního rozvoje, kterému není nikdy konec, protože čas je realativní.

Rád Vám ukážu  cestu k větší harmonii v životě.